Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Deniz Aşırı ( Seaworthy ) Paketleme

Deniz Aşırı ( Seaworthy ) Paketleme

Deniz Aşırı (Seaworthy) Paketleme, uzun seyir sürelerine ve hava değişikliklerine maruz kalan ihracat ürünleri için uygulanan hava sızdırmazlık prensipli bir paketleme yöntemidir.
Bu paketleme hizmetimiz ile ürünleriniz hava değişimi kaynaklı nem ve korozyondan korunarak ilk gün ki halleri ile müşterinizin adresine ulaşması sağlanmaktadır.
Geçmişten günümüze Deniz aşırı ambalaj, ürünün hava ve nemden kısacası hava koşullarından etkilenmesi ihtiyacı üzerine ortaya çıkmıştır. Genel olarak da Amerika, Avustralya ve Uzak Doğu ülkelerine sevk olunacak sanayi ürünlerinin ihraç işlemlerinde uygulanan bir hizmet olup, vakumlama ile tahliye edilen iç ünitedeki hava ve yoğun kil paketleri ile çekilemeyen havanın kurutulması sonucu işlemlerin tamamlanmasıdır.
Bu hizmetin öncelikle bilinçli ve uzman kişilerce profesyonel yeterlilik gösterilerek ifa edilmesi gerekmektedir. Aksi halde manevi değeri çok fazla olan ihracat mallarınızın paslanması kaçınılmaz bir gerçektir.
Büyük avantajlar sağlaması nedeniyle  günümüz ihracat yüklemelerinde de kullanılmaktadır.

Maddi değeri bir kenara dursun, bin bir emek ile üretilen ihracata konu ürünlerinizin manevi değerleri için denizaşırı paketleme hizmetini işinin ehli kişiler ile tamamlamanız firmanızın prensibine artı değer sağlayacaktır.

Denizaşırı paketleme özellikleri

  • Ürünlerinizi korozyondan ( pas )  korur.
  • Paslanma nedeni ile teslim alınmama risklerini ortadan kaldırır.
  • Ekstra maliyetlerin önüne geçer.
  • Ticari ilişkilerinizde destekleyicidir, müşteri memnuniyeti yaratır.

Uygulama Görselleri

Uzun seyir süreleri olan denizaşırı taşımalar da oldukça fayda sağlayan seaworthy ambalajlama işlemi, doğru ve etkili bir şekilde uygulandığı taktirde telafisi olmayan büyük zararların önüne geçecektir. Sağlam  ve kaliteli malzemeden üretilmiş ambalaj malzemesi seçimi sizin değerli ürünlerinizin daha rahat ve daha güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlayarak müşterinizin ürünleri kabul etmeme durumlarını da ortadan kaldıracaktır.
Firmamız uzun dönem stoklanacak veya denizaşırı taşınacak ürününüzün müşterinin adresine ulaşması aşamasında herhangi bir problemin yaşanmaması ve kapınızdan çıktığı gibi görülerek teslim alınması hususunda kaliteli ve yeterliliğe sahip malzeme kullanarak gerekli prosesleri tamamlar.

Hizmet Hakkında Merak Edilenler
Seaworthy paketleme nerede yapılabilir ?
Hizmetimizi adresinizde tamamlamaktayız.
Denizaşırı ambalajlama için ne kadar yer gerekli
Mümkün mertebe ürünlerinizin kapladığı alanın 2 kat fazlası alan güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için gerekli olacaktır.
Ürünüm paslanmış paketleme yapılır mı ?
Maalesef korozyona uğramış ürünleri paketleme yapmamaktayız.
Denizaşırı Paketleme Maliyet Yararları
Ekstra nakliye maliyetleri ile karşı karşıya kalmayın !
Korozyona uğramış ürün müşteriniz tarafından teslim alınmaz ve tekrar size geri gönderilir.

Bahse konu hizmetimiz için daha fazla bilgi gereksinimi duyuyor iseniz e-mail adresimiz üzerinden bizler ile iletişim kurarak merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt almak ile beraber fiyat talepleriniz için de hızlı çözümler bulabilirsiniz.