Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Gerdirme Makinaları

Gerdirme Makinaları

Yük sabitleme halatlarının ( kayışların ) lashing tokalarımız yahut kancalı lashing tokalarımız ile kullanılması durumunda yeterli oranda gerdirme yapabilmek için kullanılan ve STF ( Standart Tension Force ) değerleri ile uyum gösteren üründür. Ayrıca, SHF değerleri ile de birebir uyumlu gerdirme makinalarımız 19 mm – 60 mm aralığındaki tüm kompozit straplar, dokuma straplar ve yük sabitleme kayışları için kullanılabilmektedir. Tüm gerdirme makinaları son kullanıcının en pratik hali ile sabitleme yapabilmesi için dizayn edilmiş ve üretim bandından çıkarak müşteriye ulaştırılmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Patentli ürün.
  • 19 mm ila 60 mm arası tüm kompozit strap ve dokuma kayışlar ile yüksek uyum.
  • Manuel, pnömatik ve elektrikli versiyonlar ile hız kazandıran ürün.
  • Kullanıcı dostudur ve kullanıcı yormadan STF ve SHF ile uyum sağlar.
  • Uzun ömürlü olması nedeni ile işletme maliyetine avantaj sağlar.
  • Çevre dostu olması nedeniyle geri dönüşüme uygundur.

Ürün Görselleri

Mevcut müşterilerimize satışı yapılan ve lashing ” yük sabitleme ” sektörününde kullanılan halatlarımızın örnek çalışma görselleri.

Merak Edilenler
Gerdirme makinaları nasıl kullanılır ?
Satışı yapılan tüm ürünlerimize ait müşteri bilgilendirme videoları paylaşılmakta ve kullanıcın yüksek verim alması sağlanmaktadır.
Gerdirme makinalarını siz mi üretiyorsunuz ?
Hayır, şu anda ki tüm gerdirme makinaları yurtdışında imal edilerek ülkemize ithalat yoku ile sokulmakta ve satışı yapılmaktadır.
Gerdirme makinalarının yedek parçası bulunuyor mu ?
Bir çok makinanın parçaları değişebildiği için yedek parça temini ve servis hizmeti verilebilmektedir.
Gerdirme makinalarımız ile halat kesme bıçağı hediyemizdir !
Yüksek kullanım oranı ve çalışma saati ile sizlerde işletmenizi kâr ettirerek, yeni yük güvenlik sistemleri ile tanışın.
İçerik

Hali hazır da tüm yük sabitleme kayışları maket bıçakları ile kesilmekte ve bu kesim işlemi halatların ucunda tüylenmeye neden olmaktadır. Lakin, firmamızın dan satın alacağınız ilk gerdirme makinası ile beraber ( strap gerdirme makinaları hariçtir ) özel halat kesme bıçağı da sizlere hediye olarak gönderilmektedir ve halatların kesilmesi aşamasında gerek güvenli maket bıçağı kullanımı gerek ise de işlemi hızlandıran ekipman kullanmış olmaktasınız.
Sizlerde gergi makinalarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanmak için bizler ile iletişime geçebilir ve ürünlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.