Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız ; Ambalaj, Lojistik, Denizcilik ve Yük Sabitleme sektörlerinde deneyim sahibi kişilerin yan yana gelmesi ile beraber 2019 yılında Ankara da faaliyetlerine başlamıştır.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe neticesinde yük sabitleme ( lashing ) ve endüstriyel ambalajlama sektörleri için ; başta hızla gelişen Ankara ekonomisi ve diğer şehirlerimiz için yaratıcı çözümler üretmekteyiz.

Çağdaş ve sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen firmamız sürekli olarak kendini geliştirmeyi hedefleyerek makine ve ekipman parkurunu revizyonlar yapmak suretiyle otomasyon sistemlerine dönüştürmektedir. Buna ilaveten Denizcilik ve Yük Sabitleme sektörünü yakinen takip eden Ar-Ge departmanımız geliştirmeye yahut model değiştirmeye müsait tüm ürünlerimizi ve ekipmanlarımızı zamanın ve müşterilerimizin tüm istekleri ile entegre olarak güncellemektedir.

Uzun vadeli planlamalar ile yük sabitleme ve endüstriyel ambalajlama sektöründe bir marka olmayı hedefleyen firmamız; merkez adresinin  verdiği konum avantajı ile gerek liman şehirlerine gerek ise de karayolu erişim güzergahlarına eşit orandaki yakınlığının stratejik özelliği ile pazarlama faaliyetlerini arttırarak sahip olduğu insan, ekipman ve malzeme gücünü en iyi şekilde kullanıp hedeflerine ulaşmayı planlamaktadır.

600 m2 kapalı ve 400 m2 açık alan ile müşterilerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarını hiçbir zaman karşılıksız bırakmamayı hedeflemiş firmamız her zaman sizler için hızlı ve güvenilir hizmet verme gayretinde olacaktır.