Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Kancalı Lashing Tokaları

Kancalı Lashing Tokaları

Çoğu zaman normal lashing tokaları ile yapılamayan sabitlemeler için gerekli olan kancalı lashing tokaları ile en uzanılmaz yerlerde dahi mükemmel işçilikler çıkartılabilmektedir. Kancalı lashing tokaları için en yaygın kullanım alanı flatrack konteynerler ve treylerlerin römorkları gibi görünsede son zamanlarda kapalı konteynerler içinde kullanımı elzem olmuştur. Özellikle maliyet muhasebesine önem veren müşterilerimiz için tokalarımızın tamamını zaman ve maliyet kavramlarını ön planda tutarak geliştirmekte ve sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Ürün Özellikleri

  • %100 yerli üretim.
  • TSE laboratuvarlarında test edilmiş ürün.
  • Kullanıcı dostu ve malzemelerinize zarar vermeyen ürün.
  • Sertifikaları sürekli yenilenen ürün.
  • 40 mm ila 55 mm arasında kullanım çeşitliliği.
  • Güçlü kaynaklı üretim.
  • Çevre dostu ve geri dönüşüme uygun ürün.
  • Maliyet ve zaman avantajı sağlayan ürün.

Ürün Görselleri

Normal, opentop ve flatrack konteynerler için yapılan yük sabitlemelerinde kullanılan kancalı lashing tokalarımız ayrıca treyler, kamyon ve kamyonetler içinde kullanılabileceği gibi denizaşırı paketleme ( seaworthy ) ve standart paketlemelerde de kullanılabilmektedir.

Merak Edilenler
Kancalı lashing tokaları nasıl üretilmektedir ?
Tüm lashing tokalarımız kendi fabrikamızda özel ve standartlı bulunan millerin işlenmesi sonucu üretilmekte ve kullanıcıya sunulmaktadır.
Galvaniz olmadan kancalı lashing tokası kullanılabilir mi ?
Galvaniz tamamı ile ürüne görsellik ve albenilik kazandırmak için kullanılmaktadır. Lakin unutulmaması gerekir ki galvaniz paslanmayı geciktirdiğinden ürünün birden çok kullanımı içinde olmazsa olmazlar arasındadır.
Ürünlerinizi nerede test ettirmektesiniz ?
Tüm ana lotlardan çıkan ürünler TSE laboratuvarlarında test edilmek ile beraber ara lotlarımızda ise KOSGEB laboratuvarlarını kullanmaktayız. Yakın zaman da üniversiteler ile de çalışma başlatarak, testlerimizi akademik merkezlerde de test ettireceğiz.

Kancalı lashing tokalarımız da lashing tokalarımız gibi tek kullanımlık olmayıp, üzerlerinde elektro galvaniz kaplaması bulunmaktadır ve bu sayede birden çok defa kullanılabilirler. Ayrıca, isteğe bağlı olarak daldırma galvaniz de yapabilmek ve ürünlere gerek mukavemet gerek ise de görsellik kazandırabilmekteyiz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise birden çok defa kullanılacak kancalı lashing tokalarının üzerinde herhangi bir deformasyon, çatlak yahut kaynaklarında açılmalar görülür ise kullanılmadan geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Aksi halde oluşabilecek zararlar da sigorta firmanız deforme olmuş bir ürünü kullanmanızdan dolayı tarafınızı müteselsilen sorumlu tutabilir.