Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Konteyner Lashing

Konteyner Lashing

Konteyner ( Container ) uluslararası standartlara sahip ve yenilenebilir çelik sistem ile üretilmiş çelik taşıma kapları olarak bilinen ünitelerdir.  20 feet ve 40 feet olarak uzun zamandır kullanılan bu taşıma kaplarına yakın zaman da 45 feet de eklenmek sureti ile konteynerler multimodal taşımacılığın da ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Konteynerler içerisine yüklenen kargoların sabitlenmesi elzem bir durumdur, aksi halde yüklenen kargo taşıma esnasında hasar görecek ve karşı tarafa sağlam ulaşmayacaktır. Bu neden ile burada Lashing ön plana çıkmaktadır, lashing kelime kökü olarak lash dan gelmekte olup ülkemizde de sabitleme anlamını almıştır. Yük sabitleme hizmeti özellikle 2008 yılından bu yana ülkemizde hız ile gelişmekte olup, bu hızlı gelişimin nedeni ile uzak pazarlara açılan ihracatçılarımızın artan sevkiyatları olmuştur.

Yukarıda saydığımız tüm bu bilgiler ışında ; Konteyner içerisine yüklenen tüm ürünlerin lashing ile karşı tarafa sağlam ulaşması mümkün olacaktır.

Firmamız konteyner lashing hizmeti için size bir telefon kadar uzaktadır.

Lashing Hizmetinin Faydaları

  • İhracata konu ürünlerinizin alıcıya hasarsız ulaşmasını sağlar.
  • Nakliye sigortası primlerinizde göz ile görülecek düşük primler elde etmenizi sağlar.
  • Ekipman ve malzeme yatırımı yapmak yerine daha düşük harcamalar ile atıl masrafların önüne geçmenizi sağlar.
  • Zaman ve yer avantajı sağlar.

Hizmet Görsellerimiz

Konteyner lashing hizmetimiz ile hem zamandan hem de ekstra maliyetlerden tasarruf ederek ürünlerinizi müşterinize eksiksiz ve hasarsız olarak teslim ederken iş birlikteliğinizde güçlendirebilirsiniz. Güçlü saha ekipleri ve operasyon uzmanları ile sizler için 7 gün 24 saat hizmet sunan ANKALASH ile artık ihracat operasyonlarınızda bir adım öndesiniz.

Merak Edilenler
Ankara'da hizmet vermekte misiniz ?
Firmamız 2019 yılından bu yana Ankara merkezli olmanın verdiği avantaj ile Ostim, İvedik, Kazan ve Temelli gibi noktalar da Lashing hizmeti sağlamaktadır.
Konteyner Lashing hizmetini nasıl satın alabiliriz ?
Yüklemenizden evvel info@ankalash.com e-mail adresimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve fiyat talebi iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede cevaplamak sureti ile hizmetlerimiz hakkında geniş bilgileri de sizler ile paylaşacaktır.
Konteyner Lashing hizmetinde sertifika alabilir miyiz ?
Evet, lashing sertifikasını alabilirsiniz. Tüm operasyonlarımız alanında uzman yöneticiler ile takip edilmekte ve kontrolleri sağlanmaktadır. Ayrıca, talep etmeniz durumunda gözetmen arkadaşlarımız da lashing hizmetinin yapıldığı anda adresinizde hazır bulunarak gerekli işlemleri yaparak işlemin tamamlanması ile beraber raporlama yapmaktadır.

Daha fazla bilgi taleplerinizin olması durumunda mevcut e-mail adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve hizmet kalitemiz ile huzur içerisinde yüklemeler yapabilirsiniz.