Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Köşe Koruyucular

Köşe Koruyucular

Lashing yani yük sabitleme malzemelerinin taşıyıcı ile olan temaslarında zararların ( yırtılma, kopma ) oluşması yahut lashing malzemelerinin taşınan emtia ile oluşturdukları temaslar da vermiş oldukları zararlar ( boya kalkması, çiziklerin oluşması ) nedeniyle köşe noktalarının korunması elzem durum oluşturup bu nedenle de %100 yerli üretim olan plastik köşebentlerimiz ( köşe koruyucular ) imal edilmiş ve yük sabitleme sektörü için arz edilmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Düz ve köşeli olmak üzere iki farklı tip ürün.
  • %100 yerli üretim.
  • Yük sabitleme halatlarımız ile tam uyum.
  • Esnek yapısı ile kırılmaz ürün.
  • Çevre dostu üretimi ile geri dönüştürülebilir malzeme.

Ürün Görselleri

Tüm köşebentlerimiz Ar-Ge ekibimizin yük sabitleme ve denizcilik sektörü ile bire bir kurmuş olduğu temas sonucu gözlemlenen problemler neticesinde modellendirilmiş ve özel hammadde karışımı ile de üretilerek son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Köşe korucularımızın en belirgin özelliği yük sabitleme halatlarının geçiş yapabilmesi  ve gerdirilmesi için özel estetik yapısının mevcut olması ve ne kadar güç uygulanırsa uygulansın kırılmaması.

Merak Edilenler
Köşe koruyucu nedir ?
Yük sabitleme halatlarının yahut eski adı ile spanzetlerin geçtiği tüm noktalar da kullanılarak; kullanınan bu malzemelerin yırtılmasına, zarar görmesine ve taşınan malzemeye zarar verilmesini engelleyen yük sabiteme malzemesidir.
Köşe koruyucu kullanmak zorunda mıyım ?
Yük sabitleme halatlarının zarar görmemesi ve taşınan malzemenizin de dış etkenden korunması için köşe koruyucu kullanmanızı tavsiye ederiz.
Köşe koruyucu hammaddesi nedir ?
Köşe koruyucu ürünlerimiz patentli olmak ile beraber, plastik karışımlar ile elde edilmektedir ve tamamı ile geri dönüştürülebilir olması nedeni ile de çevre dostudur.

İster yükünüzü kendiniz sabitleyin, isterseniz de profesyonel bir yük sabitleme firmasından destek alın her koşulda köşe koruyucu ürün kullanmanızı ve kullandırtmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde ürünleriniz üzerinde deformasyon yahut yük sabitleme malzemelerinde deformeye bağlı kopmaların olabileceği ” best pratice ” uygulamalar ile test edilmiş ve görülmüştür.
Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilir ve rekabetçi fiyatlarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz.