Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Shrink Wrap Paketleme

Shrink Wrap Paketleme

Kısa süreli nakliye ve depolama da kullanılan shrink malzemesi ısı yardımıyla büzülerek uygulanan ve ürününüze tam kaplayan bir ambalajlama biçimidir. Genellikle 120 mikrondan 300 mikrona kadar kalınlığa sahip bu ürünümüz geçmişte tekne ve yat paketlemesinde kullanılsa da bugün tüm sanayi ve elektronik ürünlerin kaplanmasında da kullanılmaktadır. Dış hava şartlarına bağlı olarak 6 aydan 3 yıla kadar yırtılma olmadan kendini koruyabilmektedir. ( Bulunduğunuz bölge hava şartları ve diğer dış etkenlere göre bu süre değişebilir, bu süre referans olarak alınamaz )

PE palet örtüsü olarak da bilinen shrink wrap çevre dostu olduğu için geri dönüşüme uyumludur ayrıca ürünlerinizin depolanması aşamasında toz ve kire karşı yüksek oranda direnç sağlamaktadır. Lakin burada belirtmek isteriz ki shrink wrap ambalaj uygulanan bir malzeme yüksek güçteki rüzgar da direnç kaybedeceğinden yırtılma ve delinme oluşabilecektir bu neden ile dış ortamlarda depolanan shrink wrap yapılmış ürünlerin polyester branda ile rüzgara, yağmura ve diğer hava şartlarına ve dış müdahelere karşı korunması yarar sağlayacaktır.

Shrink Wrap Avatantajları Nelerdir ?

  • Depolanan ürünleri hava koşulları, kire ve toza karşı mevsimsel koruma sağlar.
  • Paletli yüklerinizi hızlı ve kolay bir şekilde korur ve emniyete alır.
  • Dış mekan alanınızı depo alanına dönüştürerek yeni bina maliyetlerine duyulan ihtiyacın azaltır.
  • Mükemmel sarma ve germe performansı ile ürünü tam kaplar.
  • Geri dönüşüme uygundur.

Hizmet Görsellerimiz

Shrink wrap ambalaj doğru uygulanmadığı taktirde özellikle cam ve kapı barındıran kargolarınıza zarar verip zeminden sökülmeme yahut leke bırakma gibi durumlar oluşabilir. Bu neden ile alanında uzman saha ekibimiz ve uygulamalarımız ile shrink wrap paketleme hizmetlerimizden yararlanabilir ve ürünlerinizi güven içerisinde müşterinize ulaştırabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ankara'da hizmet vermekte misiniz ?
Firmamız 2019 yılından bu yana Ankara merkezli misiniz verdiği avantaj ile Ostim, İvedik, Kazan, Sincan ve Temelli gibi noktalar da Flatrack Lashing ve Brandalama hizmeti sağlamaktadır.
Shrink Wrap hizmeti tedarikini nasıl satın alabiliriz ?
Yüklemenizden evvel info@ankalash.com e-mail adresimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve fiyat talebi iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede cevaplamak sureti ile hizmetlerimiz hakkında geniş bilgileri de sizler ile paylaşacaktır.
Hangi tip ürünler için shrink yapılabilir ?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.

Daha fazla bilgi taleplerinizin olması durumunda mevcut e-mail adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve hizmet kalitemiz ile huzur içerisinde yüklemeler yapabilirsiniz.