Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

VCI Ambalajlama

VCI Ambalajlama

Bir diğer paketleme yöntemimiz olan VCI ile ambalajlama hizmeti ilk etap da askeri teçhizatların paketlenmesinde uygulamaya konmuştur.
V.C.I. ( Volatile Corrosion Inhibitors ) uçucu korozyonu engellemekte kullanılan ilk paketleme malzemesidir mazisine baktığımızda ise Avrupa’da askeri amaçlı paketlemenin önem kazandığı yıllarda, VCI ürünleri büyük tecrübe ve araştırma sonucu öne çıkmıştır.

Tek başına uçucu korozyonu engellemek için büyük bir başarı gösteren VCI ile beraber yağlayıcı ve kurutucu malzemeninde kullanması gerekmektedir. VCI malzeme genellikle piyasa da 30 mikron ile 250 mikron arasında bulunmakta olup, burada en önemli kriter uygulanacak kargoya göre doğru mikronun seçilmesidir. Atölyemizde kargolarınızın ölçüleri doğrultusunda torba olarak dikilen VCI uygulama aşamasında da kolaylık sağlamaktadır.

Burada unutulmaması gereken tek faktör bu ürünü bant yada benzeri ürünler ile tutturarak değil, kaynatma yöntemi ile hava almayacak şekilde kullanmak gerekmektedir. VCI ambalaj için firmamız mesleki yeterliliğe sahip saha ekibi ile en iyi şekilde ürünlerinizi korozyona karşı korumaktadır.

VCI Ambalaj Özellikleri Nedir ?

  • VCI molekülleri, yüzeydeki en küçük boşluklara dahi ulaşır.
  • 30cm mesafeye kadar etkilidir.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Delinmeye ve sıcaklığa dayanıklıdır.
  • Nitrit içermediğinden geri dönüştürülebilir.

Hizmet Görsellerimiz

Geleneksel makine yağı yada yağ türü koruyucularla bağdaştırılan karmaşık koruma ve temizleme işlemlerine harcanan zaman ve iş gücünden tasarruf etmenizi sağlar. VCI ambalajlamada torba ve film ürünleri ayrıca, makine yağı ve yağlı koruyucuların temizlenebilmesi için kullanılan temizleyici bileşenlerin kullanım, temizlik, belgelendirme ve atık sorunlarını da azaltır. VCI ambalajlamada torba ve film ürünleri sayesinde kullanımdan önce aleti parçalarına ayırmanız, bunları temizlemeniz ve yeniden monte etmeniz gerekmez ya da bu gereksinim en aza indirilmiş olur. Üretim teçhizatı ve makine aletleri, kullanıma en kısa zamanda hazır olmalarını sağlayacak biçimde, çok elverişli yerlerde korunabilir.

Merak Edilenler
Ankara'da hizmet vermekte misiniz ?
Firmamız 2019 yılından bu yana Ankara merkezli olmanın verdiği avantaj ile Ostim, İvedik, Kazan, Sincan ve Temelli gibi noktalar da Flatrack Lashing ve Brandalama hizmeti sağlamaktadır.
VCI ambalajlama hizmetini nasıl satın alabiliriz ?
Yüklemenizden evvel info@ankalash.com e-mail adresimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve fiyat talebi iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede cevaplamak sureti ile hizmetlerimiz hakkında geniş bilgileri de sizler ile paylaşacaktır.
Hangi tip ürünler için hizmet vermektesiniz ?
Demir, çelik, pirinç, bakır, alimünyum gibi FE bazlı Metal ve Ametaller olmak üzere elektrik ve elektronik parçaların nakliyesinde kullandıldığı gibi mobilya, tekstil, elektrik, elektronik, ilaç, metal gibi pek çok endüstriyel alanda kullanarak hizmet vermekteyiz.

Daha fazla bilgi taleplerinizin olması durumunda mevcut e-mail adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve hizmet kalitemiz ile huzur içerisinde yüklemeler yapabilirsiniz.