Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Yük Sabitleme Halatları

Yük Sabitleme Halatları

Gerçek %100 polyesterden imal edilen ve içinde hiçbir dolgu malzemesi bulunmayan yük sabitleme halatlarımızın tamamı doğrusal kopmalarının ve sistem kopmalarının test edilmesi için TSE laboratuvarında çekme testine tabii tutulmakta ve gerçek değerleri üzerinden son kullanıcı olan siz değerli müşterilerimize sevk edilmektedir. Hali hazırda 400 KG’den başlayarak 7,500 KG’ye kadar ürün imalatı ve satışını yapmak ile birlikte özel üretim ürünlerimizde bulunmaktadır. Tüm halatlarımız sistem olarak kullanıldığında iki katı mukavemet vermektedir.

Ürün Özellikleri

  • %100 yerli ürün.
  • TSE laboratuvarlarında test edilmiş ürün.
  • Kullanıcı dostu ve malzemelerinize zarar vermeyen ürün.
  • 30 mm ila 50 mm arasında kullanım çeşitliliği.
  • 400 kg ile 7500 kg arası kullanım çeşitliliği.
  • Sertifikaları sürekli yenilenen ürün.
  • Çevre dostu ve geri dönüşüme uygun ürün.
  • Maliyet avantajı sağlayan ürün.

Uygulama Görselleri

Tüm yük sabitleme kayışlarımız Ar-Ge ekibimizin yük sabitleme ve denizcilik sektörü ile bire bir kurmuş olduğu temas sonucu gözlemlenen problemler neticesinde modellendirilmiş ve özel hammadde karışımı ile de üretilerek son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. kayışlarımızın en belirgin özelliği çelik halatlara alternatik olarak tonajlı malzemeler içinde kullanılabileceği gibi işletmenize de zaman ve maliyet yararı sağlayacaktır.

Ürün Hakkında Merak Edilenler
Yük sabitleme halatları ( kayışları ) ile kaldırma yapılabilir mi ?
Hayır, yük sabitleme halatlarımız tamamı ile yük sabitleme için imal edilmektedir ve yük kaldırma da kullanılması mümkün değildir.
Ürünün ne gibi avantajı bulunmaktadır ?
Tüm ürünlerimiz öncelikle kullanan kişi için pratik ve zahmetsiz bir üründür. Ayrıca, atıl malzeme kullanımının önüne de geçtiği için işletmenizi yüksak oran da kâr ettirerek fuzuli malzeme sarfiyatını önlemektedir.
Sistem olarak kullanım ne demektir ?
Tüm ürünlerin laboratuvar testleri bir metre olarak doğrusal çekilerek tamamlanmak ile beraber ayrıca sistem ( lashing tokalarımız ile spring yani çift kat ) olarak da çekilip test edilmekte ve iki yük sabitleme halatının lashing tokaları ile bağlanarak tamamlanmasıdır.
Ürünün Maliyet Yararları
Atıl malzeme kullanımının önüne geçin!
Yükünüzü hem sertifikalı hemde mukavemetli bir ürün ile sabitlerken, işletmeniz de kâr yapsın...

Klasik anlayış içerisinde spanzet olarak tabir edilen ürünler belirli metrajlar ile satıldığından kısa mesafe de sabitlenen ürünleriniz için dahi ekstra maliyetler ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ancak, 100 metre halinde satılan yük sabitleme halatlarımız ile yükünüzün ölçüsü kadar kullanarak atıl malzeme kullanımının ve ekstra maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.