Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Araç Üstü Lashing

Araç Üstü Lashing

Tenteli treyler, lowbed, sal kasa ve hidrolik araçlar hatta yeri geldiğinde tren vagonları ile sevk olunacak kargoların araç üzerindeki sabitlenmesi işlemini kapsayan bu hizmetimiz ile sertifikalı lashing sunabilmekteyiz. Kondisyonu önceden kontrol edilen ve yüke uyumlu olduğunu düşündüğümüz her araç için lashing hizmetini müşteri adresinde sağlayabiliyor ve TSE onaylı yük sabitleme malzemelerimiz ile işlemi sonlandırıyoruz.

Araç üstü lashing için bilinmesi gereken genel kıstas  ; birçok müşterimiz araç sürücüsü tarafından da bu işin yapılabilirliğinin olup olmadığını sormasıdır. Evet araç sürücüleri genel kargoları kendi teçhizatları ve ekipmanları ile sabitlemektedir ancak müşteriniz sertifikalı bir lashing istediğinde sürücü arkadaşın yaptığı işlem maalesef sertifikalandırılamıyor çünkü mesleki yeterliliği ( SRC evraklarından görülebilir ) sadece araç kullanmak olan birinin yaptığı lashing için hiçbir gözetim firması sertifika tahsisi yapmayacaktır. Bu neden ile akreditif gereği yahut müşteriniz talebi gereği treylerler ile sevk olunacak yükleriniz içinde sertifikalı lashing yaptırmanız gerekebilecektir.

Araç Üstü Lashing

  • Lashing sertifikası düzenlenebilir.
  • TSE onaylı malzemeler ile yükünüz sevk olur.
  • Sürtünme kat sayıları ve lashing hesapları yapılarak uygulama yapılır.
  • Hasar durumunda sigorta poliçenizin işlemesi için elinizde belge bulunur.

Hizmet Görsellerimiz

Ankara lashing firmaları arasında güçlü ekip ve araç yapısına sahip olan firmamız ; Ostim, İvedik, Kahramankazan, Sincan ve Temelli bölgelerinde günün her saati sizler için araç üstü lashing hizmetini tahsis edebildiği gibi, siparişlerinize istinaden araçların üzerine yüklenen açık yükler için branda dikimi ve montajı da yapabilmektedir. Kahramankazan da bulunan atölyemizde 230 gram pilsa branda dan başlayarak 900 gram polyester brandaya kadar tüm ürünlerin dikimi ve montajı kendi öz bünyemizde gerçekleştirilmektedir.

Merak Edilenler
Ankara'da hizmet vermekte misiniz ?
Firmamız 2019 yılından bu yana Ankara merkezli olmanın verdiği avantaj ile Ostim, İvedik, Kazan, Sincan ve Temelli gibi noktalar da Flatrack Lashing ve Brandalama hizmeti sağlamaktadır.
Araç üstü lashing hizmetini nasıl satın alabiliriz ?
Yüklemenizden önce info@ankalash.com e-mail adresimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve fiyat talebi iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede cevaplamak sureti ile hizmetlerimiz hakkında geniş bilgileri de sizler ile paylaşacaktır.
Hangi tür araçlar için hizmet vermektesiniz ?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.

Daha fazla bilgi taleplerinizin olması durumunda mevcut e-mail adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve hizmet kalitemiz ile huzur içerisinde yüklemeler yapabilirsiniz.