Size bir telefon kadar yakınız
0-312 429 0339
Dil Seçin
trende

Branda Üretim ve Montaj

Branda Üretim ve Montaj

Firmamız; Konteyner, Endüstriyel Paketleme, Araç Üstü, Vagon ve Gemi Ambar Üstü yüklemeler için branda üretimi ve montajı hizmetini gerçekleştirmektedir.
Genellikle; Opentop konteynerler ve Flatrack konteynerler üzerine yüklenen kargoların hava şartları ve dış etkenlerden korunması için gerekli olan brandalama işlemi için pilsa ve polyester ürün yelpazemiz ile branda üretimi ve montajı hizmetini sunmaktayız. Ayrıca; açık treylerler, tren vagonları ve gemi ambar üstü sevkiyatlarda da sağlayabildiğimiz brandalama hizmetimiz ile ürünlerinizin hava şartlarından etkilenmesini önlüyoruz.

Endüstriyel paketlemeden de bilindiği üzere havanın ürünler ile buluşması durumunda korozyon başlaması kaçınılmaz olduğundan VCI ile paketlediğimiz ürünlerinizin son katı olarak da gene branda kullanmaktayız. Paketleme işlemlerinde brandanın dışarıdan hava almaması için bant yada benzeri ürünler kullanmamakta tamamı ile kaynatmak sureti ile brandalama işlemini nihayete erdirmekteyiz.

Yukarıda saydığımız tüm bu bilgiler ışında ; branda ile ürünlerinizi korumanız ve hava şartlarından etkilenmemelerini sağlamanız işletmenize yarar sağlayacaktır.

Firmamız konteyner branda ve diğer tüm brandalama hizmetleri için size bir telefon kadar uzaktadır.

Branda Hizmetinin Faydaları

  • Yaz veya Kış şartlarında ürünleri hava muhalefetlerine karşı korur.
  • Taşıma hattı ve limanların brandasız kabul etmediği yükler için gereklidir.
  • Özel yükler için değişik dikilme biçimleri ile her yüke uygulanabilir.
  • Çeşitlendirilmiş ürün yelpazesi ile tek kalem malzeme bağlılığını ortadan kaldırır.

Hizmet Görsellerimiz

Flatrack branda gerekliliği taşmalı olsun yada olmasın hizmet görsellerimizden de görüleceği üzere ürünün korunması ve görsellik kazandırılması için gene gerekli olan bir prosestir. Kahramankazan/Ankara da bulunan atölyemiz içerisinde kalifiye personel ve modern makinalarımız ile 230 gram dan 900 gram’a kadar olan tüm brandalar üzerinde çalışmalar yapabiliyor ve size en rekabetçi şartlarda hizmetimizi sunabiliyoruz.

Merak Edilenler
Ankara'da hizmet vermekte misiniz ?
Firmamız 2019 yılından bu yana Ankara merkezli olmanın verdiği avantaj ile Ostim, İvedik, Kazan, Sincan ve Temelli gibi noktalar da Lashing ve Brandalama hizmeti sağlamaktadır.
Branda tedarikini ve montaj hizmetini nasıl satın alabiliriz ?
Yüklemenizden evvel info@ankalash.com e-mail adresimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve fiyat talebi iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede cevaplamak sureti ile hizmetlerimiz hakkında geniş bilgileri de sizler ile paylaşacaktır.
Branda çeşitleri ve dikim tarzları nedir ?
230 gram pilsa dan başlayarak 900 gram polyestere kadar tüm tarz brandalar ile işlem yürütebiliyoruz. Genellikle ; yekpare ve kutu tip brandalar dikebildiğimiz gibi bohçalama yaparak da brandayı hava almayacak şekilde kaynatabilmekteyiz.

Daha fazla bilgi taleplerinizin olması durumunda mevcut e-mail adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve hizmet kalitemiz ile huzur içerisinde yüklemeler yapabilirsiniz.